Hakkımızda

İletişim

Tarımsal Sulama sektöründe boru ek parçalarının imalatçılarından birisi olan VERDE PLASTİK 2013 yılından beri boru ek parçaları imalat sektöründe hizmet vermektedir. Sarayköy, kazan /ANKARA sanayi bölgesinde kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir.

VERDE PLASTİK üretimde kullandığı makine parkurunu en iyi teknoloji ile donatmış olup Enjeksiyon makinaları ve üretimi destekleyen diğer üretim makinaları oluşturmaktadır.

AR-GE bölüm alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişmelere açık iç ve dış piyasalardaki müşterimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetlerine sahip bir kadrosu vardır.

2013 yılından beri ihracat yapan firmamız üretiminin % 85 ‘lik kısmını direk olarak ihracat yapmaktadır. Diğer kalan % 15 ‘lık kısmı ise iç piyasaya üretmektedir.

Firmamız yeniliği sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi ve TSE sertifikaları alarak bütün üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmektedir.

Üretim ve hizmetini birlikte sunduğu alanda profesyonel üretimler yapmayı hedef edinen VERDE PLASTİK sınırlarını aşan çizgi üstü marka olmanın sorumluluğunu daima taşınmakta olup müşteri memnuniyetinin her aşamasına önem vererek kaliteden ödün vermeden kaliteli ürün üretmeyi amaçlamaktadır.